خمیده ایران تصویر سینما ایرانی سینمای

خمیده: ایران تصویر سینما ایرانی سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی کارگردان کشورمان

سحرگاه فوت جهت جنایتکار زنجیره‌ای

مردی که به اتهام قتل سه زن و دو مرد به پنج بار قصاص محکوم شده است بود، در زندان رجایی شهر کرج به دارمجازات آویخته شد. سحرگاه فوت جهت جنایتکار ..

ادامه مطلب

تصویر العمل مدیر دادگستری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به ادعای حمید بقایی در مورد محکومیتش

به گزارش تسنیم، حمید بقایی ساعتی پیش در کانال شخصی خود مدعی شد که دادگاه او را به ۶۳ سال حبس محکوم کرده هست. در حالی که بقایی راجع به شرح این محکوم..

ادامه مطلب

لوایح دولت و مصوبات مجلس باید مطابق خواست مردم باشد / صوفی

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: طبعا باید هر آنچه که دولت در قالب لایحه به مجلس ارائه می کند و یا هر آنچه در مجلس به عنوان طرح جهت قانون شدن بیان می شو..

ادامه مطلب

تنها 3 شغل از وجود ربات‌ها در امان هستند

در آینده‌ای نزدیک، ربات‌ها جای تمامی مشاغل انسانی را خواهند گرفت و کارشناسان می‌گویند در این میان تنها لوله کش‌ها، برق‌کارها و پرستاران هستند که رباتها جهت گرفت..

ادامه مطلب

روایت خیابانی از نقش دایی در کمک‌ به زلزله‌زدگان

جواد خیابانی حالا یکی از محبوب‌ترین هاست. او که در سال‌های اخیر زیاد با گزارش‌های روی اعصابش مطرح بود ولی در زلزله کرمانشاه به یک ستاره تبدیل شد. گزار..

ادامه مطلب

نزاع خیابانی با قتل آخر یافت

به گزارش میزان، سرهنگ یاردوستی فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: روز گذشته در یک نزاع خیابانی جوان 28 ساله اصفهانی در اثر شدت ضربات وارده جان خود را..

ادامه مطلب

تعداد مصدومان زلزله بوشهر به 11 نفر رسید

به گزارش ایسنا، مجتبی خالدی در مورد آخرین اوضاع ارزیابی از مناطق متاثر از زلزله در بوشهر گفت: به محض وقوع زلزله کدهای ارزیابی اورژانس به مناطق اعزام ..

ادامه مطلب