خمیده ایران تصویر سینما ایرانی سینمای

خمیده: ایران تصویر سینما ایرانی سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی کارگردان کشورمان

گت بلاگز دنیای خودرو عکس) + ب‌ام‌و‌هایی با طلای 24 عیار ساخته شد (

این مجموعه، پودر طلای 24 عیار را در 4 لایه روی ماشین به کار برده و در لایه آخر این رنگ به صورت دستی روی ماشین مورد استفاده قرار گرفته است. 

عکس) + ب‌ام‌و‌هایی با طلای 24 عیار ساخته شد (

ب ام و هایی با طلای 24 عیار ساخته شد (+عکس)

عبارات مهم : ماشین

این مجموعه، پودر طلای 24 عیار را در 4 لایه روی ماشین به کار برده و در لایه آخر این رنگ به صورت دستی روی ماشین مورد استفاده قرار گرفته هست.

ظاهرا استفاده از طلا و یا رنگ طلایی این روزها در صنعت ماشین مد شده است و خودروسازان تلاش دارند از این رنگ در محصولات خود بهره ببرند، تا آنجا که ب ام و نیز در دو نسخه i3 و i8 از این رنگ بهره برده هست. ولی اگر فکر می کنید، این رنگ فقط یک “طلایی” راحت هست، سخت در اشتباهید، آیا که آلمانی ها در این دو خودروی خود از طلای واقعی آن هم از نوع 24 عیار بهره برده اند و نام “استارلایت ادیشن” روی آن قرار داده اند.

به گزارش عصر ایران، به نظر می رسد نام انتخابی جهت این ماشین با درایت گزینش شده است هست. هنگامی که به بدنه ماشین نگاه می کنید، گردی از طلا را می بینید که روی بدنه ماشین پاشیده شده است هست. هر چه از نمای روبه رو به سمت نمای انتهایی ماشین حرکت کنید، هاله های مشکی و تیره زیاد شده است و شما با ترکیبی سایه روشن از دو رنگ طلایی و مشکی را خواهید دید. ترکیبی قشنگ و دلنشین که در کنار هم زیاد شبیه یک اثر نقاشی قشنگ می مانند.

عکس) + ب‌ام‌و‌هایی با طلای 24 عیار ساخته شد (

از آنجا از هر کدام از این خودروها تنها یک نسخه ساخته خواهد شد، ما شاهد خودروهایی ارزشمند و کلکسیونی هستیم که البته شکی در گرانی آنها نخواهد بود.

این خودروها بر پایه مدل های معمولی i3 و i8 ساخته می شوند و گروه ب ام و کشور چک نیز در همکاری با شرکت Toplac -که شریک رسمی سیستم رنگی ب ام و در این کشور- به رنگ آمیزی آن پرداخته اند. این مجموعه، پودر طلای 24 عیار را در 4 لایه روی ماشین به کار برده و در لایه آخر این رنگ به صورت دستی روی ماشین مورد استفاده قرار گرفته هست. ترکیبات به کار رفته در کابین نیز با فضای خارجی همخوانی داشته و طلایی و لوکس ارائه شده است اند. این دو ماشین در نمایشگاه خودرویی پراگ که در تاریخ 21 ژوئیه برگزار می شود به نمایش درخواهند آمد.

واژه های کلیدی: ماشین | ترکیبی | مجموعه | استفاده | دنیای خودرو

عکس) + ب‌ام‌و‌هایی با طلای 24 عیار ساخته شد (

عکس) + ب‌ام‌و‌هایی با طلای 24 عیار ساخته شد (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs