خمیده ایران تصویر سینما ایرانی سینمای

خمیده: ایران تصویر سینما ایرانی سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی کارگردان کشورمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این 11 سفیدپوش بازیکنان کشور عزیزمان ایران برابر مراکش؟

تنها 48ساعت تا بازی تیم ملی با مراکش مانده و بسیاری از هواداران منتظرند بدانند آیا کی‌روش برای‌شان در میدان سورپرایز دارد؟ 

این 11 سفیدپوش بازیکنان کشور عزیزمان ایران برابر مراکش؟

این 11 سفیدپوش بازیکنان کشور عزیزمان ایران برابر مراکش؟

عبارات مهم : مراکش

تنها 48ساعت تا بازی تیم ملی با مراکش مانده و بسیاری از هواداران منتظرند بدانند آیا کی روش جهت ارزش در میدان سورپرایز دارد؟

روزها گذشتند و حالا دیگر می شود گفت به لحظه موعود رسیدیم. به روز بازی فوت و زندگی مان با مراکش. این اصطلاحی است که خود کی روش در روز قرعه کشی جهت مصاف اول به کار برده بود. سرمربی تلاش می کند خیلی این روزها محتاط باشد. او در آخرین رودررویی با خبرنگاران ایرانی بسیار امیدوارکننده و البته با احترام سخن گفت. محترمانه از حریف آفریقایی یاد کرد و البته در عین احترام گفت مراسم خوش حالی آخر بازی جهت ایرانی ها خواهد بود.

او در ماه های گذشته جهت گزینش هایش حسابی زیر فشار بوده هست. شاید هیچ یک از طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) هنوز دل ارزش با تیم به علت نبردن سیدجلال صاف نشده و تقریبا استقلالی ها هم همین حس را به خاطر وریا دارند. او ولی در همه این اندک بازی های دوستانه اش نشان داده به ترکیبی فکر می کند که شاید بازی دادن تیم با آن شیوه، لرزه به اندام هواداران می اندازد.

این 11 سفیدپوش بازیکنان کشور عزیزمان ایران برابر مراکش؟

سرمربی پرتغالی که در ابتدای تمرین روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: «تیمش تشنه بازی هست. خسته از این همه تمرین، آنها حاضرند تا بالاترین کیفیت ارزش را به نمایش بگذارند، یعنی اینکه او دیگر به جمع بندی رسیده. البته در این چند تمرین آخر به آنهایی که بازی می کنند کاورهای سفید داده شده است بود و آنهایی که احتمالا روی نیمکت هستند، کاورهای صورتی.

آنهایی که کاور های صورتی داشتند، تقریبا همان ترکیب مورد علاقه کی روش در این چند بازی اخیر دوستانه هستند.

تنها 48ساعت تا بازی تیم ملی با مراکش مانده و بسیاری از هواداران منتظرند بدانند آیا کی‌روش برای‌شان در میدان سورپرایز دارد؟ 

غیر از بیرانوند که درست گلر تیم ذخیره ها بود، باقی بازیکنانی که کاور سفید به تن کرده بودند را در قلب دفاعی تیم، روزبه و پورعلی گنجی تشکیل می دادند. کی روش کسی است که هنگامی که می خواهد بازیکنی را در ترکیب مهم داشته باشد. اقلا پشت درهای بسته و در تمرینات حسابی او را آزمون می کند. این حرف های آخرش راجع به اینکه دفاع استقلالی مدرن ترین مدافع یک دهه اخیر کشور عزیزمان ایران هست، حسابی خبرساز شد و همچنان هم به نظر می رسد مرغ سرمربی یک پا دارد و قرار است از این دفاع مورد علاقه اش که 6 ماهی رویش وقت گذاشته و برایش از کنار اسم سیدجلال گذشته، استفاده کند.

در تمرینات و البته در بازی با لیتوانی اگر چه چند باری پژمان منتظری هم در کنار مجید حسینی و خانزاده به تناوب در دفاع وسط و دفاع راست آزمون شده است اند ولی پیراهن سفید جهت دفاع راست تن رامین رضاییان بوده هست. او کل نیمه دوم بازی لیتوانی را هم بازی کرده هست. در ترکیه هم به میدان رفته و خودش می گوید بیشترین تعداد بازی در مسیر افزایش به جام جهانی را داشته است.

در دفاع چپ که میلاد محمدی تنها گزینه است و حرفی باقی نمی ماند!

این 11 سفیدپوش بازیکنان کشور عزیزمان ایران برابر مراکش؟

بخش کلیدی زمین در مثلث میانه میدان، جایی که به علت محرومیت سعید عزت اللهی خالی مانده هست، در بازی با مراکش به کدام بازیکنان سپرده می شود؟ کاورهای سفید بر تن مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و کریم انصاری فرد بوده هست. اگرچه کمی باورش سخت است ولی کی روش تقریبا در بازی های دوستانه اخیر هم نشان داده کمی در سبک بازی اش تغییرات خواهد داشت. شاید به دنبال فشار روی حریف با پرس باشد. مسعود و حاج صفی و کریم که چند سال اخیر را در یونان کنار هم بودند در این کمربند مهم احتمالا به بازی بگیرد و از امید ابراهیمی در پست هافبک دفاعی بازی نگیرد. این تاکتیک با توجه به روند تمرینات، محتمل ترین حالت محسوب می شود.

در وینگر راست که پیراهن سفید بر تن جهانبخش است و کسی تردیدی در آن ندارد. تک مهاجم شروع کننده بازی هم سردار آزمون خواهد بود ولی یک پست کلیدی دیگر در ترکیب باقی می ماند . پست وینگر چپ . جایی که تا هفته های قبل همه فکر می کردند جهت طارمی باشد. او ولی از اردوی ترکیه به این طرف، غیر از ضرب دیدگی بازی با لیتوانی، با چالش های زیادی روبرو شده است هست.

تنها 48ساعت تا بازی تیم ملی با مراکش مانده و بسیاری از هواداران منتظرند بدانند آیا کی‌روش برای‌شان در میدان سورپرایز دارد؟ 

جالب اینکه در آن پست او دو رقیب قدر و اسمی هم دارد. یکی سامان قدوس که تعویض طلایی کی روش قرار است باشد و دیگری وحید امیری که طارمی توانسته بود جای او را در ماه های اخیر بگیرد. حالا ولی این پست احتمالا دوباره به وسیله امیری بعد گرفته می شود. نمایش بهتر او در بازی با لیتوانی و قبلش برابر ترکیه باعث شده است این چند روز آخر این یار پرسپولیس در جمع سفیدهای تمرین باشد.

البته همه اینها در حد گمانه زنی هستند و سرمربی تیم ملی یک جمله معروف دارد: تمرینات ما بسته بوده. ما همه چیز را راجع به مراکش می دانیم و آنها راجع به ما هیچ چیز! سورپرایزی اگر باشد باید در روزی بازی و در زمین مسابقه رو شود تا جذابیت داشته باشد نه اینکه امروز شاهدش باشیم.

این 11 سفیدپوش بازیکنان کشور عزیزمان ایران برابر مراکش؟

واژه های کلیدی: مراکش | سرمربی | لیتوانی | لیتوانی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs