خمیده ایران تصویر سینما ایرانی سینمای

خمیده: ایران تصویر سینما ایرانی سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی کارگردان کشورمان

گت بلاگز اخبار حوادث قبلاحتی یک روزهم بدقولی نکرده ، تعقیب فردی که میلیاردهاتومان ازخریداران ماشین کلاهبرداری کرده/ شاکیان

به دنبال طرح شکایت تعدادی مال باخته که با امید خرید خودروی ارزان‌تر مبالغ هنگفتی را به شخصی به نام «م.ک» پرداخته بودند پرونده ای در دادسرای عمومی و انقلاب استان

تعقیب فردی که میلیاردهاتومان ازخریداران ماشین کلاهبرداری کرده/شاکیان:قبلاحتی یک روزهم بدقولی نکرده

عبارات مهم : ماشین

به دنبال طرح شکایت تعدادی مال باخته که با امید خرید خودروی ارزان تر مبالغ هنگفتی را به شخصی به نام «م.ک» پرداخته بودند پرونده ای در دادسرای عمومی و انقلاب استان گشوده شد.

خراسان نوشت:در همین باره معاون دادستان مرکز استان از دستگیری هشت نفر در این پرونده خبرداد.قاضی حسن حیدری با اعلام این خبر اظهارکرد :عصر روز گذشته هشتمین فرد مرتبط با این پرونده دستگیر و پرونده به یکی از بازپرس های دستگاه قضایی در مشهد تحویل شد.

وی با تاکید بر پیگیری جدی پرونده در دستگاه قضایی استان راجع به مبلغ کلاهبرداری صورت گرفته، گفت :با توجه به ضرورت تجمیع شکایت ها هنوز نمی توان رقم دقیقی در این پرونده اعلام کرد و آن چه اکنون مطرح شده است همه بیانات مردم و بعضی شکات است.

قبلاحتی یک روزهم بدقولی نکرده ، تعقیب فردی که میلیاردهاتومان ازخریداران ماشین کلاهبرداری کرده/ شاکیان

شایان ذکر است روز دوشنبه تعدادی از مال باختگان در این پرونده در اظهاراتی به خبرنگاران خراسان رضوی از اعتماد به فردی که خود را وابسته به بعضی نهادها معرفی کرده بود، خبر دادند که به امید خرید خودروی ارزان قیمت مبالغ هنگفتی به وی پرداخته بودند.

یکی از این مال باختگان بابیان این که بنده پنج میلیارد تومان به این شخص پول داده ام اظهار کرد: بنده حدود یک سال است با این فرد کار می کنم و تاکنون بیش از 10 دستگاه ماشین از او تحویل گرفته ام و هیچ مشکلی باهم نداشتیم تا این که چند روز پیش گفت پنج میلیارد تومان بده و 20 ماشین به ارزش حدود 5.5 میلیارد تومان تا 45 روز دیگر از من تحویل بگیر تا 500 میلیون تومان سود کنی.

به دنبال طرح شکایت تعدادی مال باخته که با امید خرید خودروی ارزان‌تر مبالغ هنگفتی را به شخصی به نام «م.ک» پرداخته بودند پرونده ای در دادسرای عمومی و انقلاب استان

من هم این مبلغ را قرض گرفتم و به حساب او واریز کردم. روی حساب شناختی که طی یک سال گذشته از او پیدا کرده بودم هیچ سندی امضا نکردیم. دو روز پیش چندین بار با تلفن همراهش تماس گرفتم ولی خاموش بود و با پرس وجو فهمیدم که ناپدید شده است است.تابه حال پیش نیامده بود که حتی یک روز هم در تحویل خودروها تأخیر داشته باشد یا در تنظیم سندها مشکلی پیش بیاید. ما هم هیچ وقت از او نمی پرسیدیم این خودروها را از کجا تأمین می کند و چطور تخفیف چندمیلیونی می گیرد.

فرد دیگری نیز مدعی شد به فرد مذکور 8 میلیارد تومان پرداخت کرده است.

واژه های کلیدی: ماشین | پرونده | دستگاه | کلاهبرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs