خمیده ایران تصویر سینما ایرانی سینمای

خمیده: ایران تصویر سینما ایرانی سینمای سینمایی کارگردان کارگردانی کارگردان کشورمان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی اجاره‌بهای مطلوب موجران و مستاجران

ایده‌آل‌ترین دامنه اجاره‌بهای پیشنهادی در مناطق مصرفی بازار مسکن، به اذعان مشاوران ملکی رقمی بین یک تا ۲ میلیون تومان است که می‌تواند هم جهت موجر و هم مستاجر قا

اجاره‌بهای مطلوب موجران و مستاجران

اجاره بهای مطلوب موجران و مستاجران

عبارات مهم : اجاره

ایده آل ترین دامنه اجاره بهای پیشنهادی در مناطق مصرفی بازار مسکن، به اذعان مشاوران ملکی رقمی بین یک تا ۲ میلیون تومان است که می تواند هم جهت موجر و هم مستاجر قابل قبول باشد.

به گزارش دنیای اقتصاد ، در بازار رهن و اجاره آپارتمان مسکونی به شکل سنتی مستاجران میل به دارند ودیعه بیشتری بپردازند و تا جایی که می توانند در قرارداد خود کمترین میزان اجاره بهای ماهانه را منظور کنند. البته عالی ترین گزینه جهت مستاجران «رهن کامل» آپارتمان هست، ولی از آنجا که این قبیل گزینه ها در بازار مسکن اندک است و موارد عرضه شده است به صورت رهن کامل نیز در بسیاری از موارد گران تر از ارزش واقعی اجاره بهای ملک، قیمت گذاری شده است اند، در نتیجه مستاجران معمولا آپارتمان های اجاری به قیمت و در تناسب با بودجه خود را در میان گزینه هایی که به صورت ترکیبی از رهن و اجاره، قیمت گذاری شده است اند پیدا می کنند.

بررسی موتورهای جست وجوی معتبر ملکی حاکی از وجود فایل های بسیاری در بازار املاک اجاری با اجاره بهای بین یک تا ۲ میلیون تومان هست؛ به نحوی که الباقی ارزش اجاری ملک به صورت ودیعه پیشنهاد شده است و اجاره ای در این دامنه نیز منظور شده است هست. این قبیل املاک در مناطق مصرفی بازار مسکن و نیز مناطق نسبتا پر جمعیت همچون ۴، ۵، ۷، ۱۳ و ۱۴ قابل جست وجو است.

اجاره‌بهای مطلوب موجران و مستاجران

مشاوران املاک بر این باور هستند که در میان گزینه های رهن و اجاره در مناطق مصرفی و پرتقاضا جهت سکونت بخش قابل توجهی از جامعه که طبقه میان درآمد به شمار می آیند، ایده آل ترین گزینه جهت مستاجران واحدهایی است که اجاره بهای آنها در همین دامنه یک تا ۲ میلیون تومان پیشنهاد شده است است.

به گفته آنها، جست وجوگران بازار اجاره مسکن که در آستانه فصل طلایی نقل و انتقالات ملکی وارد بازار شده است اند عمدتا توان پرداخت اجاره بهای ماهانه یک تا ۲ میلیون تومان را دارند و حتی اگر مسئله کمبود نقدینگی جهت تامین ودیعه درخواستی را داشته باشند، با این مسئله کنار می آیند و به دنبال تامین کسری بودجه خود از طریق وام بانکی و استقراض می روند، ولی اغلب ترجیح می دهند اجاره بهای بیش از ۲ میلیون تومان نپردازند. از سوی دیگر آپارتمان های عرضه شده است با این شرایط اصولا با قیمت متناسب با ارزش ملک فایل شده است اند که این خود به یافتن گزینه مطلوب مستاجران کمک می کند. شرایط کنونی عرضه در بازار اجاره مسکن نشان می دهد مشکلی از بابت کمبود فایل در میان این گروه از آپارتمان ها در مناطق مصرفی وجود ندارد، چراکه به گفته مشاوران املاک دامنه اجاره بهای یک تا ۲ میلیون تومان جهت موجران نیز به دو علت مطلوب است.

ایده‌آل‌ترین دامنه اجاره‌بهای پیشنهادی در مناطق مصرفی بازار مسکن، به اذعان مشاوران ملکی رقمی بین یک تا ۲ میلیون تومان است که می‌تواند هم جهت موجر و هم مستاجر قا

دلیل نخست این است که با پیروی از این فرمول قیمت گذاری می توانند ملک خود را سریعتر اجاره دهند و ریسک خالی ماندن ملک بعد از تخلیه کم کردن می یابد. دومین علت مطلوبیت این اجاره بها جهت موجران نیز، پوشش کامل اقساط وام بانکی خرید مسکن هست. عده ای از موجران که با انگیزه غیرمصرفی وارد بازار ملک شده است اند، جهت خرید آپارتمان از وام بانک عامل بخش مسکن استفاده کرده اند که اقساط تمام انواع وام های این بانک رقمی بین یک تا ۲ میلیون تومان است و در نتیجه چنین اجاره بهایی جهت پرداخت اقساط ماهانه موجر کفایت می کند.

واژه های کلیدی: اجاره | بازار | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs